Villareal - Levante

Data wydarzenia: 03.01.2022 - 19:00

Kategoria: piłka nożna

Typ: RZUTY ROŻNE (DRUŻYNY) - VILLARREAL MOST (90 MINUT) & RZUTY ROŻNE (DRUŻYNY) - VILLARREAL POWYŻEJ 3.5 (90 MINUT) & SUMA GOLI (DRUŻYNY) - VILLARREAL POWYŻEJ 1.5 (90 MINUT)

Kurs: 2.01

Partner: ForBet

xNikox

15 x typer dnia, 11 x typer tygodnia, 2 x typer miesiąca

Witam wszsytkich bardzo serdecznie w moim pierwszym typie w tym tygodniu na portalu twojtyp. Wczoraj niestety Betis mnie strasznie zawiódł ale mam nadzieje ze w tym tygodniu typowanie wyjdzie mi lepiej. Oczywiscie otatnio polubiłem betbuildery i te zwlasnie z niego dzisiaj skorzystam w meczu 1 ligi hiszpańskiej bo o 19:00 zmierza sie ze soba druzyny Villarealu oraz Levante. W tym meczu typuje ze Villareal strzeli przynajmniej 2 bramki, to nie powinno byc problemem poniewaz Villareal to bardzo poukladana druzyna ktora ma bardzo wysokie aspiracje i dobry sklad a Levante zamyka Ligowa tabele. Drugim typem jest powyzej 3.5 roznego co tez nie powinno byc duzym problemem poniewaz wydaje mi sie ze Villareal bedzie naciskał bramke swojego rywala co w efekcie bedzie dawało im do wykonywania rzuty rozne, daje tez do tego ze beda mieli ich najwiecej co moim zdaniem tez nie powinno byc problemem bo sadze ze Levante nie bedzie czesto pod bramka Villarealu co za tym idize nie beda nabijac wiecej rogali niz Villareal. W tym betbuilderze widze potencjał i kurs na to zdarzenie to 2.01 co moim zdaniem jest bardzo dobrym kursem i adekwatnym do ryzyka ale Villareal to dobra druzyna i wydaje mi sie ze poradza sobie dzisiaj.