Typ: Remis (Borussia Moenchengladbach wygra zwrot)

Kurs: 1.8

Partner: lvbet

pacixon

13 x typer dnia, 10 x typer tygodnia, 1 x typer miesiąca

Dnia 12 marca 2021 roku o godzinie 20:30 odbędzie się mecz piłki nożnej, ligi niemieckiej, 25 kolejki Bundesligi, w którym zmierzą się drużyny FC Augsburg z drużyną Borussia Moenchengladbach, w którym obstawiam Remis (Borussia Moenchengladbach wygra zwrot), taki zakład oferuje nam bukmacher Lvbet, a kurs wynosi 1.80. Drużyna gospodarzy FC Augsburg w tabeli ligowej zajmuje 13 miejsce, wygrali siedem spotkań, zremisowali pięć spotkań i przegrali dwanaście spotkań, trafili dwadzieścia cztery bramki i stracili trzydzieści siedem bramek, gromadząc na swoim koncie 26 punktów. Drużyna gości Borussia Moenchengladbach w tabeli ligowej zajmuje 10 miejsce, wygrali osiem spotkań, zremisowali dziewięć spotkań i przegrali siedem spotkań, trafili czterdzieści bramek i stracili trzydzieści siedem bramek, gromadząc na swoim koncie 33 punkty. Faworytem do wygrania meczu jest drużyna gości, która chcąc zachować szanse na grę w Europejskich Pucharach w przyszłym roku muszą gonić drużyny znajdujące się przed nimi, do 6 miejsca tabeli, które grę w Kwalifikacjach do Ligi Europy tracą 6 punktów. Drużyna gospodarzy walczy o utrzymanie się w lidze i na ten moment dobrze im to wychodzi. Pierwszy mecz obu drużyn zakończył się remisem 1:1 na boisku Borussii Moenchengladbach, pomimo tego, że gospodarze trafili bramkę w 5 minucie spotkania, a stracili wygraną po stracie bramki w 88 minucie spotkania.