Kurs: 3.65

Partner: lvbet

kicek13

61 x typer dnia, 1 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Dwie kolejki do końca nam zostały w Bundeslidze, gdzie poznaliśmy mistrza czyli najważniejszą sprawę, ciągle brakuje rozwiązania w drugiej najważniejsze sprawie czyli kto będzie drugim spadkowiczem, ale ta sprawa też powoli wydaje się pewna bo tylko cud może uratować Koeln przed spadkiem bo nic już nie zależy tylko od nich, bo sprawa jest prosta muszą liczyć na to że wygrają dwa mecze a Mainz oba przegra i tylko to da im baraże bo tylko na to mogą liczyć. Drużyna nie ma nic do stracenia już nie miała od paru kolejek i z każdą minutą tych ostatnich spotkań ich mecze robiły się bardzo otwarte szczególnie kiedy szukali zwycięstwa tak jak ostatnio gdzie mimo dominacji w drugiej połowie nie udało im się wpakować piłki do bramki, dziś spodziewam się że to ryzyko będzie już od pierwszej minuty i spowoduje to bardzo otwarty mecz bo oglądem te ostatnie potyczki i miejsca robiło się bardzo dużo przy odważniejszej grze. Union tutaj też przyjeżdża bronić się przed barażami bo ma tylko punkt przewagi i remis może im tutaj nic nie dać, nie mogą myśleć w tych kategoriach że Mainz straci punkty, muszą tutaj dopisać komplet punktów, na szczeście już bez Bielicy na ławce i to dobrze dla tej ekipy bo tam nie było chemii a styl był katastrofalny, defensywa i jeszcze raz defensywa co nie dawało żadnego efekty porażka z Bochum 3:4 to jedna wielka tragedia, ale dziś dla mnie Union będzie zespołem odważniejszym i nie będzie bał się atakować, dla mnie szybka bramka dla którejkolwiek z ekipa i robi nam się od razu bardzo otwarty mecz.