Typ: HA 1 połowa: Krasnodar K (Rus) +1,5 bramki

Kurs: 1.84

Xlesss

12 x typer dnia, 4 x typer tygodnia, 1 x typer miesiąca

Witam. Na dziś mam dla Was analizę meczu z piłki ręcznej, z następujących rozgrywek EUROPA: EHF European League Women. Patrząc na tabelę tych rozgrywek to Krasnodar K (Rus) jest na 3 miejscu, czyli tuż za dwu drużynowym podium. Na 2 mecze 2 meczy zremisowały i mają dzięki temu 2 punkty. Siofok KC K (Hun) zaś jest na 1 miejscu. Na 4 mecze do tej pory rozegrane 3 razy wygrały zaś 1 raz zremisowały i to właśnie z Krasnodar K (Rus). Było to 9 stycznia tego roku i Krasnodar K (Rus) po 1 połowie prowadził 15 : 18 zaś w drugie Siofok KC K (Hun) wygrał 13 : 10 stąd wynik końcowy to 28 : 28. Dodam przy tym że kurs na gości w tamtym meczu, czyli na Krasnodar K (Rus) wynosił kilkanaście, stąd była to spora niespodzianka tamten remis. W związku z tamtym wynikiem i w związku z tym że drużyna gospodyń będzie chciała zapunktować to stawiam że 1 połowa będzie należeć do nich. Zabezpieczam się handicapem +1,5 bramki dla drużyny Krasnodar K (Rus) i mając taką zaliczkę uważam że typ ten wejdzie. Siofok KC K (Hun) ze względu na komfortową sytuację w tabeli nie musi od początku meczu mocno zacząć i liczę na gospodynie że przycisną w tej pierwszej części spotkania. Pozdrawim