Typ: HA 1 połowa: Polska K +5.5

Kurs: 2.06

manialec

37 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 3 x typer miesiąca

Na czwartek mam analizę meczu z następujących rozgrywek: EUROPA: Mistrzostwa Europy - Kobiety - Runda wstępna. O 20.30 mają rozpocząć swój mecz reprezentantki Polski K z reprezentantami Norwegii K. Norweszki 5 ostatnich swoich meczów wygrały, ostatnio z Danią K 26 : 29, wcześniej tak samo z Danią K 25 : 27, jeszcze wcześniej z Czarnogórą K 28 : 34 wcześniej z Francją K 29 : 29 no i z Danią 21 : 28. A nasze reprezentantki przegrały 2 swoje ostatnie mecze ze Szwecją. Ostatnio bo 3 października 27 : 21 a jeszcze wcześniej 21 : 19. 3 od końca mecz wygrany był z Białorusinkami 34 : 29. Bukmacherzy nie dają szans naszej reprezentacji. Kurs na wygraną Norweżek wynosi 1.01 i jak pokazuje flashscore cały czas spada. Wygrana Polek wyceniana jest nawet na ponad 20 co jest diametralną różnicą kursową. Ostatni mecz pomiędzy Norweszkami a Polkami rozegrany został 27 września ale 2018 roku. Wygrała wtedy Norwegia K 34 : 27 ale do połowy nasze zawodniczki przegrywały 3 punktami (17 : 14). I tym sugeruję się w tym spotkaniu. Daję Polkom +5.5 bramek w 1 połowie i z tą zaliczką myślę że podołają temu trudnemu przeciwnikowi. Ta świadomość powinna pomóc im w grze. Pozdrawiam