Kurs: 1.59

Partner: Betfan

miroooo

62 x typer dnia, 29 x typer tygodnia, 8 x typer miesiąca

Witam na sobotę 27 kwietnia na godzinę 20:30 mam propozycję typu z siatkówki kobiet z fazy play off z belgijskiej najwyższej ligi rozgrywkowej. Mecz pomiędzy takimi drużynami jak Asterix Avo K a Tchalou K. Będzie to mecz drugiej rundy - w pierwszym spotkaniu drużyna która w tym analizowanym meczu gra jako gość a w pierwszym meczu będąc gospodarzem wygrała 3:0 w setach zaś jeżeli chodzi o poszczególne sety to było to do 23, do 19 i do 19. Jak widać drużyna Asterix nie miała wtedy dobrego dnia do gry i teoretycznie przegrała gładko w setach do zera nie licząc tego pierwszego seta wygranego przez jej rywalki do 23. Jeżeli popatrzymy na tabelę zakończonych rozgrywek to zagra ze sobą w tym meczu pierwsza i druga drużyna tabeli z takim samym bilansem setów: 15 wygranych 11 przegranych, z takim samym bilansem meczów wygranych 4 i przegranych 2, a ilość punktów które drużyny te miały na koniec rundy zasadniczej to 17 do 13. Uważam że skoro jest to mecz rewanżowy i skoro drużyna Asterix przegrała pierwszy mecz to w tym spotkaniu jest spora szansa na to aby wygrała i stan rywalizacji będzie wtedy jeden do jednego. Kurs na to wynosi 1.59 u kilku bukmacherów. Dziękuję za uwagę. Pozdrawiam.