Typ: HA 1 set handicap: Fenerbahce +4,5 pkt

Kurs: 1.62

manialec

37 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 3 x typer miesiąca

Dzień dobry Czytelnikom i Użytkownikom strony twojtyp.pl. Na czwartek spróbuję jeszcze przeanalizować mecz z piłki siatkowej z rozgrywek Ligi Mistrzów. O godzinie 18.00 ma rozpocząć się mecz pomiędzy następującymi drużynami: Fenerbahce - Skra Bełchatów. Obie drużyny mają już po 2 ostatnie mecze w ramach tych rozgrywek. Skra Bełchatów w pierwszym meczu ładnie powalczyła z Kędzierzynem – Koźle, zaś w ostatnim swoim meczu wygrali z Lindemans Aalst. Z tym że w tym ostatnim meczu należy dodać że 1 set był w wykonaniu Skry nie udany, wręcz bardzo nieudany bo przegrali go do 17, kolejne zaś sety wygrali do 20, do 18 i do 20. Fenerbahce zaś w ostatnim spotkaniu przegrał z Kędzierzynem – Koźle 0 : 3. Pierwszy set to był set w którym powalczyli z faworytem – przegrali go do 23, zaś kolejne już nie były tak dobre – przegrali je do 18 i do 18. W pierwszym zaś meczu z Lindemans Aalst Fenerbahce zaprezentowało się dużo lepiej niż Skra, bo wygrali w nim do 14, do 19 i do 19. Skra co prawda w trzech dotychczasowych meczach wygrała z Fenerbahce. W ostatnich dwóch ze stratą 1 seta. Ja jednak stawiam w tym meczu że Fenerbahce dobrze zacznie 1 seta, w sumie tak jak to było we wczorajszym ich meczu. Handicap +4,5 pkt w pierwszym secie moim zdaniem jest w ich zasięgu. Kurs na to w portalu bukmacherskim Fortuna to 1.62. Pozdrawiam