Kurs: 1.85

Partner: Betclic

stówa

0 x typer dnia, 0 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam wszystkich typerów, dzisiaj w meczu Plus Ligi rozegranym awansem Trefl Gdańsk podejmie u siebie Vervę Warszawa. Gospodarze prowadzenie przez Michała Winiarskiego rozegrali dotychczas osiem spotkań i w czterech z nich wyszli zwycięsko. Ich dorobek punktowy wynosi 11 punktów, a stosunek setowy 14:16, co pozwala im zajmować aktualnie 6 miejsce w tabeli. W ostatnim spotkaniu Trefl Gdańsk przegrał z Jastrzębskim Węglem 1:3, prezentując dobrą grę w dwóch pierwszych setach, pozostałe dwa wyglądały już gorzej (przegrane od 17 i 18). Verva Orlen Warszawa rozegrała dotychczas jedno spotkanie mniej niż ekipa z Gdańska. Wygrała cztery spotkania, a w trzech schodziła z parkietu pokonana. Ekipa z Warszawy zajmuje 6 miejsce w tabeli z 12 punktami na koncie oraz stosunkiem setów 15:14. W ostatnio rozegranym spotkaniu siatkarze z Warszawy niespodziewanie gładko ulegli Czarnym Radom 0:3. Tylko w drugim secie podopieczni Anastasiego powalczyli z ekipą z Radomią, przegrywając go do 23. W pozostałych dwóch setach nie udało im się osiągnąć 20 punktów. Drużyny z Gdańska i Warszawy spotkały się ze sobą tydzień temu i po wyrównanym spotkaniu lepszy okazał się Trefl wygrywając mecz 3:1. Myślę, że i tym razem zwycięży drużyna z Gdańska, gdyż będą grać u siebie i nie mają problemów kadrowych, a Verva musi sobie radzić bez Nowakowskiego i Szalpuka.