Kurs: 1.6

Partner: STS

Nescal

33 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam wszystkich. Na dziś mam jeszcze typ z siatkówki polskiej, z najwyższej ligi rozgrywkowej faza play off i zaplanowany do rozpoczęcia na godzinę 17:30 rewanżowy mecz pomiędzy następującymi drużynami Asseco Resovia - Trefl Gdańsk. Wynik z pierwszego meczu to wygrana drużyny z Rzeszowa 2 do 3 na wyjeździe i teraz czeka nas mecz rewanżowy do tamtego spotkania. Jeżeli chodzi o zakończoną już rundę zasadniczą to drużyny te skończyły na miejscach obok siebie. Resovia zakończyła na miejscu numer 4 zaś drużyna gości ulokowała się na miejscu nr 5. Ilość punktów to 61 Resovii do 54 drużyny Trefla. Jeżeli chodzi o mecze bezpośrednie to od dwóch spotkań wygrywa drużyna z Rzeszowa. Jeżeli chodzi o wcześniejsze spotkanie to wygrali oni trzy do jednego także wygrywając w pierwszym secie. Patrząc tylko na pierwszy set w pięciu ostatnich meczach pomiędzy tymi drużynami to w dwóch ostatnich meczach pierwszego seta wygrywa drużyna Resovii zaś w trzech wcześniejszych meczach pierwszy set pada łupem drużyny z Gdańska stąd też uważam że w tym spotkaniu Gdańsk zaproponuje lepszą grę w pierwszym secie i nie ulegną w niej o więcej jako 4 punkty. W ostatnim meczu przegrali w pierwszym secie do 19. Uważam że w tym nie przegrają wyżej jak do 21 a nawet śmiem twierdzić że pierwszego seta są w stanie wygrać. W końcu mamy rewanż. Pozdrawiam