Kurs: 1.6

Partner: ForBet

xNikox

15 x typer dnia, 11 x typer tygodnia, 2 x typer miesiąca

Witam wszsytkich bardzo serdecznie w moim kolejnym typie na portalu twojtyp. To co wczoraj zrobił Manchester united i zabrał mi 2/2 to sie poprostu w glowie nie miesci i juz wiecej nie dalje na ta zalosna druzyne na miare srodka tabeli premier league. Dzisiaj jednak nowy dzien 4 stycznia 2022 roku i na dzis przenosze sie do siatkówki na dokladnie do Kedzierzyna Kozla gdzie gospodarze zmierza sie z Stalą Nyska. Mecz ten powinien byc dla gospodarzy bardzo przyjemny i nie sprawić im zbyt duzo problemów. Moim typem bedzie to ze Zaksa nie przekroczy 75 punktów czyli mecz zakonczy sie wyniekie 3:0 oraz w azdnym secie nie beda grali na przewagi co moim zdaniem bedzie latwe a Stal nie powinna miec w zadnym secie podjazdu. Kedzierzyn u siebie to jest maszynka na 8 meczy wygrali 8 i stracili tylko 4 sety. Natomiast Stal Nysa nie wyglada dobrze na wyjazdach na 7 meczy maja tylko 1 wygrana i nie zwiastuje to dobrze przed meczem z tak rozpedzoną Zaksa ktora u siebie kasuje o wiele lepsze zespoly niz StaL Nysa dla mnie bardzo łatwe zwyciestwo Zaksy i moze 1 set walki ale nie wiecej niz do 22 punktow podgoni Stal. Powodzenia i dzieki za przeczytanie analiozy.