Typ: 1.set - zwycięzca - Davidovich Fokina A.

Kurs: 1.52

mlody622

16 x typer dnia, 4 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Siemka, siemka. Witam wszystkich typerów oraz wszystkie typerki i serdecznie zapraszam do przeczytania mojej analizy. Ostatni tydzień dość średni w moim wykonaniu jeżeli chodzi o typy. Dlatego zrobiłem sobie małą przerwę. Mam nadzieję, że po przerwie szczęście będzie bardziej dopisywać. Na dziś na razie przygotowałem tylko 2 typy ale na pewno coś jeszcze znajdę. Na razie znalazłem po jednym typie z koszykówki i tenisa. Zacznijmy więc typem z tenisa. Dziś o godzinie 17:00 na przeciw siebie zagrają Humbert U. oraz Davidovich Fokina A. W tym spotkaniu faworytem jest Davidovich Fokina A. Ja również stawiam w jego kierunku. Myślę, że powinien on wygrać pierwszy set w meczu. Kurs na jego zwycięstwo w 1. secie wynosi 1.52 a oferuje go nam Fortuna. Kursy na Fokine nie dziwią, wydaje się on lepszy na nawierzchni ziemnej na której dziś właśnie grają. W tym turnieju zagrał 2 mecze, pierwszy wygrał 2:1 a drugi 2:0. Natomiast Humbert U. zagrał 1 mecz i wygrał go wynikiem 2:1. Dodam, że według mnie to Fokina miał trudniejszych przeciwników. Dlaczego stawiam na 1. set. Nie jestem do końca pewny wygranej Fokiny, jednak zauważyłem, że dość często wygrywa on pierwsze sety, nawet w meczach, które finalnie przegrywa. Mam nadzieję, że dziś również lepiej wejdzie w mecz i wygra 1. set. Pozdrawiam mlody622