Kurs: 1.64

Partner: Betclic

manialec

37 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 3 x typer miesiąca

Dzień dobry. Na poniedziałek dodam typ z tenisa ziemnego. Wybrane spotkanie będzie z rozgrywek CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Antalya (Turcja), ziemna – 1 16-finału. Na godzinę 14.00 zaplanowano rozpoczęcie meczu pomiędzy Menezes J. a Ilkel C. Menezes J. jest sklasyfikowany w rankingu ATP na 193 miejscu. Ostatni swój mecz rozegrał 20 stycznia tego roku i przegrał go 0 : 2 z Kirkin E. (Kirkin E. zajmuje 449 miejsce w rankingu ATP). Było to w ramach CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Stambuł (Turcja), twarda – 1 8-finału. Ilkel C. zajmuje 219 miejsce w rankingu ATP. Ostatni swój mecz rozegrany w ramach CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Stambuł (Turcja), twarda – 1 16-finału dnia 19 stycznia przegrał 0:2 z Nakashima B. (170 w rankingu ATP). Niestety flashscore nie wykazuje meczy pomiędzy tymi zawodnikami który miałby odbyć się wcześniej. Jest to pewna niedogodność podczas analizy bo też nie wiadomo jak tym zawodnikom gra się ze sobą W tym meczu myślę że jednak Ilkel C. wygra przynajmniej jednego seta. Jest niewiele niżej od swojego przeciwnika w rankingu ATP stąd nie powinien od niego zbytnio poziomem odstawać. Ponadto jest przedstawicielem kraju w którym ten turniej jest rozgrywany a to już jest na jego plus. W związku z tym Ilkel C. ma szansę coś w tym meczu ugrać – a dokładniej minimum 1 seta. Wybrany bukmacher wycenia takie zdarzenie po kursie 1.64. Pozdrawiam.