Kurs: 2.28

Partner: Betclic

miroooo

62 x typer dnia, 29 x typer tygodnia, 7 x typer miesiąca

Witam Czytelników i Użytkowników strony twojtyp.pl. Na niedzielę mam typ z tenisa ziemnego z rozgrywek Bratisława, nawierzchnia twarda, finał. Na godzinę 10.00 wyznaczono mecz pomiędzy Bergs Z. -  Bobrov B. Bergs Z. zajmuje 458 miejsce w rankingu WTA. zaś Bobrov B. zajmuje 438 miejsce w rankingu WTA. Obaj zawodnicy w ramach tego turnieju idą jak burza z tym że każdy na swój sposób - na 4 kolejne swoje mecze Bergs Z. wygrał je po 2 : 0 w związku z tym wnioskuję że jest w formie. Jego przeciwnik Bobrov B. na odwrót - wszystkie 4 mecze w ramach tego turnieju wygrał ale po 2 : 1 w setach stąd umie on grac dłuższe mecze. Kursy jednak nie są równe bo ponad 3 a dokładniej prawie 4 wynoszą na Bobrov B. Ja jednak mimo to uważam że Bobrov B. nie jest bez szans w tym spotkaniu. Myślę że na spokojnie ugra seta i dlatego dodałem mu handicapem +1.5 seta. Myślę że ten typ jest realny w związku z tym że obaj zawodnicy są niedaleko siebie w rankingu ATP a ponadto Bobrov B. zagrał. 4 mecze po 2-1 dlatego wprawiony jest w dłuższych bojach co psychologicznie powinno mu pomóc w tym finale. Betclic wycenia taki typ po kursie 2.28