Typ: HA Sanders S. +1.5 seta

Kurs: 1.95

Xlesss

12 x typer dnia, 4 x typer tygodnia, 1 x typer miesiąca

Witam. Na noc z niedzieli na poniedziałek, a dokładniej na godzinę 01.30 mam dla Was analizę meczu z rozgrywek tenisa ziemnego, z rozgrywek WTA - SINGIEL: Adelaide (Australia) - Kwalifikacje, twarda - finał. Tam to spotkają się ze sobą: Sanders S. z McNally C. McNally C. to zawodniczka z 113 miejsca w rankingu WTA. Sanders S. zaś w tym rankingu jest na 291 miejscu. Czyli jakby patrzeć tylko na ranking WTA to pomiędzy Pera B. a Sanders S. mamy pewną przepaść. McNally C. gra w kratkę. Wygrane mecze przeplata przegranymi, zaś Sanders S. nie licząc ostatnie meczu wygranego z Pera B. 2 : 1 3 wcześniejsze spotkania miała przegrane. W związku jednak z tym że Sanders S. jest przedstawicielką gospodarzy turnieju to mam wrażenie że ona w tym meczu powalczy i coś ugra z przeciwniczką, która jest sporo wyżej od niej w rankingu WTA. Ten 1 set ugrany przez Australijkę to z jednej strony dużo a z drugiej strony nic. Dlatego też typ w postaci handicap Sanders S. +1.5 seta wydaje mi się dość realny do wejścia. A jest na to niezły kurs - 1.95 na portalu bukmacherskim Fortuna. Z Pera B. Sanders też nie była stawiana w roli faworytki a tamto spotkanie nawet wygrała. Pozdrawiam i do kolejnego meczu.