Kurs: 1.9

Partner: Betclic

Gambler

4 x typer dnia, 0 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam wszystkich typerów w przedostatnim dniu 2020 roku. Wczoraj po niezwykle emocjonującym pojedynku Krzysztof Ratajski pokonał Gabriela Clemensa w ostatnim legu 7. seta. Dzisiaj proponuję kolejny typ z meczu 4. rundy Mistrzostw Świata PDC w darcie. W ostatnim pojedynku tej rundy, a zarazem ostatnim meczu darta w tym roku Dave Chisnall zmierzy się z młodym Belgiem Dimitrim van den Berghiem. Faworytem tego spotkanie zdaniem bukmacherów jest Belg, który w drugiej połowie tego roku gra bardzo równo i w każdym meczu notuje wysoką średnią. W jego grze widać duży spokój i wg mnie może on być czarnym koniem tegorocznych mistrzostw. W poprzednich rundach Dimitri nie stracił seta, pokonując najpierw Paula Lima 3:0, a następnie Jermaine Wattimene 4:0. Mecz z Limem zakończył ze średnią powyżej 105 pkt., natomiast w meczu z Holendrem średnia z trzech lotek Dimitriego wynosiła ponad 96 pkt. Do tego młody Belg bardzo dobrze radził sobie na podwójnych, gdzie jeg skuteczność kręciła się koło 50%. Z kolei Dave Chisnall w ostatnich miesiącach grał przeciętnie i bardzo nierówno. W 2. rundzie MŚ pokonał 3:1 Keegana Browna, w kolejnej rundzie wygrał 4:2 z Dannym Noppertem. Popularny Chizzy zagrał w tych meczach na średniej powyżej 97 i 99 pkt. i całkiem niezłej skuteczności powyżej 40%. Mimo to, uważam, że ten mecz będzie należał do van den Bergha, który jest w stanie zagrać na średniej ponad 100 pkt. Pokazywał to już nie raz w ciągu ostatnich tygodni i myślę, że ostatni pojedynek tego wieczoru zakończy się zwycięstwem Belga różnicą co najmniej 2 setów.