Typ: HA 1 kwarta: Sydney Uni Flames K +3.5 pkt

Kurs: 1.94

Nescal

33 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam wszystkich. Na czwartkowe przedpołudnie na 9:05 mam typ z koszykówki australijskiej z rozgrywek pań. Będzie to mecz pomiędzy Sydney Uni Flames K a Melbourne Boomers K w ramach w WNBL Women. Zespół gospodyń od dwóch meczy przegrywa. Na 8 dotychczas rozegranych meczy tylko dwa mecze wygrały tyle że należy dodać że pięć z tych meczy drużyna ta grała na wyjeździe. A teraz zagra u siebie co powinno być dla niej atutem. Drużyna gości tego spotkania wygrała dwa swoje ostatnie mecze z tym że jeden z nich grała u siebie. Ekipa gości jest na trzecim miejscu w tabeli zaś drużyna gospodyń jest na szóstym miejscu. Kursy są dość zróżnicowanana na te drużyny - sporo wyższy kurs jest na gospodynie - wynosi ponad 6 zaś na gości wynosi około 1.12. Jak sprawdziłem mecze historyczne to w 2 ostatnich bezpośrednich meczach drużyna Sydney pierwsze kwarty przegrywała tyle że 2 punktami w ostatnim meczu i 3 punktami w przedostatnim meczu z tym przeciwnikiem dlatego też uważam że w tym meczu nie przegrają pierwszej kwarty o więcej niż o 3.5 punkta. Myślę że jest to realne w związku z tym że teoretycznie słabsze gospodynie starają się nie raz w 1 kwarcie meczowej. Pozdrawiam i do następnej analizy.