Typ: Ceske Budejovice wygrana z handicapem setowym -1,5

Kurs: 1.6

TennisRules

5 x typer dnia, 1 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Czas na trzecią kolejkę czeskiej Extraligi siatkówki. Na parkiecie zmierzą się Ceske Budejovice z Pragą. Mecz ma odbyć się bez publiczności ale mimo wszystko gospodarze w dalszym ciągu pozostają zdecydowanymi faworytami. Do tej pory w tym sezonie nie przegrali. Wygrali obydwa wyjazdowe spotkania przeciwko Zlin i Przybram. Uważam że na własnej hali stracą maksymalnie seta. Typuję wynik 3:0 bądź 3:1 czyli że zespół Ceske Budejovice wygra z handicapem setowym -1,5. Kurs na takie wydarzenie wynosi u bukmachera Fortuna 1,6 i jest moim zdaniem bardzo realny. Zespół gospodarzy mierzy z pewnością w najwyższe cele i musi takie spotkania pewnie wygrywać. Aktualnie są ligowymi mistrzami z sezonu 2018-2019, poprzedni sezon został zakończony bez wyłonienia zwycięscy. Sezon został przerwany po 21 kolejce kiedy to Ceske Budejovice zajmowały 2 miejsce tracąc do lidera Karlovarsko 5 punktów. Przypomnijmy że faza Play off w Extralidze ma miejsce po 22 kolejkach kiedy to 6 najlepszych drużyn awansuje bezpośrednio do ćwierćfinałów a cztery kolejne mierzą się między sobą w meczach jednej ósmej finału. Natomiast drużyna która na koniec sezonu zasadniczego zajmuje ostatnie miejsce w tabeli ligowej musi walczyć o utrzymanie w barażu. Rozpoczęcie spotkania zostało zaplanowane na godzinę 18:00 czasu polskiego. Wszystkim życzę powodzenia i samych trafnych typów.