Typ: HE handicap setowy: GKS Katowice +2.5

baner

Autor:

Mądrydebil

28 x typer dnia, 3 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Wczoraj w siatkówce zgodnie z planem Stal Nysa wygrała 1 seta przeciwko Asseco Resovii Rzeszów. Dzisiaj znowu próba gry na Plus Ligę siatkarzy. Kilka spotkań z powodu wirusa jest odwołanych, ale grają w Warszawie. O godzinie 14:45 miejscowa Verva podejmie GKS Katowice. Gospodarze, którzy walczą o najwyższe cele w tej lidze nie rozpoczęli tego sezonu zbyt najlepiej. W 3 meczach bowiem 1 już zdążyli przegrać i to z AZS Olsztyn, a do tego stracili już 6 setów. Co prawda nie grali jeszcze w swojej hali, ale takiej ekipie nie przystoi przegrywać z takimi drużynami. W swojej hali wyglądają lepiej, ale widać wyraźnie, że nie są w najlepszej formie. Co do rywala, to ten zagrał 4 spotkania i także wygrał 2. Oni stracili o 2 sety więcej niż Verva, ale ich akurat można pochwalić. Nie jest to ekipa z czołówki, więc każda wygrana na wyjeździe jest brana jako sukces. Potrafili wygrać w tym sezonie już w Suwałkach ze Ślepskiem nie tracąc seta, więc to już plus, bo ta ekipa potem się rozkręciła i wygrała 2 kolejne mecze. Potem GKS przegrali jeszcze z ZAwierciem 0:3. Te ekipy grając ze sobą regularnie grają wiecej niż 3 sety. Seria 8 meczów z rzędu, dlatego handicap na gości.