Typ: Garcia.Car wygra przynajmniej jeden set typ TAK

Kurs: 1.69

ciapek

138 x typer dnia, 33 x typer tygodnia, 5 x typer miesiąca

Dzień Dobry.Wczoraj tenis wszedł to jedziemy dalej z tenisem.Dziś Francuzka Caroline Garcia zagra w ćwierćfinale z Amerykanką Danielle Collins.Turnie rozgrywany jest w Miami korty twarde.Tutaj według fachowców i bukmacherów faworytem tego meczu jest Amerykanka Danielle Collins .Kurs na jej wygraną wynosi 1,48 fortuna.Ba niektorzy fachowcy nawet twierdzą że tu Collins wygra 2-0 w setach.Moim skromnym zdaniem tutaj Francuzka Caroline Garcia może ten mecz wygrać.Kurs jest na jej wygraną 2,75 w fortunie.Mało tego ten mecz mamy w zakładce hit dnia i tam kurs jest nawet 2,82.Na moje oko Garcia ma większe szanse na wygranie.Garcia jest underdogiem w tym meczu a dla mnie faworytem.Tutaj obie zawodniczki mierzyły sie ze sobą 3 razy i 3 razy górą była Amerykanka.Do tego Amerykanka gra u siebie.To na minus jeśli chodzi o typ ktory tu ja zagram.A mianowicie ja tu zagram typ ze Garcia ugra przynajmniej seta w tym meczu.Kurs 1.69.Kusi mnie żeby tu zagrać win na Garcia ale biore poprawke ze to WTA.Obie zawodniczki maja po 30 lat czyli są to doświadczone tenisistki.Tutaj widze przewage w serwisie Francuzki.Collins tez nieżle serwuje ale Garcia serwuje lepiej.Franzuzka jest w formie to widać bylo w meczu z Cori Gauff.Gdzie soildnie serwowała Francuzka i ustawiała sobie wymiany.Soildna gra z głebi kortu Garcia ktora zwłaszcza forhendem spychała Gauff do obrony i pokonała Gauff.27 w rankingu jest Garcia natomiast Colins jest 53.Mógłbym jeszcze długo pisac o tym meczu ale już dawno 200 słów przekroczyłem.W każdym razie jak Garcia zagra swój najlepszy tenis to grubo bym sie zastanawiał czy tu wygra faworyzownana Amerykanka.Z fartem.