Typ: Over over 8,5 gema w 1 secie

Kurs: 1.58

Kuczko1997

134 x typer dnia, 12 x typer tygodnia, 1 x typer miesiąca

Witam wszystkich bardzo serdecznie i zapraszam do zapoznania sie z moja 4 analiza na dzien jutrzejszy.Dzisiejszy dzien bardzo slaby bo trafione tylko 2/3 i licze ze jutro bedzie lepiej.Jako 4 spotkanie wybralem sobie mecz z kobiecego tenisa a konkretnie starcie z australijskich kortow Adelaied i mecz pomiedzy Brengle M. - Swiatek I. zaplanowany jest na godzine 03:00 czasu polskieog ale o ktorej sie faktycznie zacznie trudno mi jest powiedziec.Raczej zacznie se pewnie po godzinie 04:00.Gram w tym meczu na przynajmniej 9 gemow w 1 secie czyli obie zawodniczki zdobeda po te 3 gemy w 1 secie kurs na to zdarzenie obecnie w fortunie to 1.58 i licze ze wejdzie jak w maselko no ale wiadomo przekonamy sie dopiero jutro.Graja na kortach twardych i nie bedfzie tutaj az tak latwo o przelamanie.Faworytka w tym meczu jest Iga i gra ona ostatnio bardzo dobrze ale nie chce mi sie wierzyc aby mogla az tak latwo rozprawic sie z rywalka juz w 1 secie.Raczej wlasnie licze na spokojniejszy set i ze ten over po prostu wejdzie.Kolejnym argumentem co do tego typu jest to Amerykanka gra tutaj od kwalifikacji i wyglada solidnie oba spotkania wygrala i tutaj nie bedzie dla Igi takiej latwej przeprawy.