Notifications icon

Bułka odejdzie z PSG?

Oceń wpis: 5.00 / 5 głosów: 1

Wiele wskazuje na to, że latem Marcin Bułka odejdzie z Paris Saint-Germain. Polak chce grać, a w klubie ze stolicy Francji nie ma na to wielu okazji. W zakończonym sezonie 2019/20 wystąpił zaledwie w jednym spotkaniu.

Bułka odejdzie z PSG?

foto: sport.onet.pl

Bułka spędził kilka lat w juniorskich zespołach Chelsea FC, natomiast przed rokiem podpisał kontrakt z PSG. Było jasne, że młody bramkarz nie ma wielu szans w rywalizacji z Keylorem Navasem. 20-latek liczył jednak, że dostanie szansę w kilku mniej ważnych spotkaniach ligowych czy pucharowych, ale tak się nie stało. W całym sezonie 20-latek rozegrał tylko jedno spotkanie, a w trzech innych zasiadł na ławce rezerwowych, ponieważ drugim bramkarzem był Sergio Rico. Nic nie wskazuje na to, że w kolejnym sezonie będzie inaczej. W związku z tym piłkarz myśli o opuszczeniu PSG. Najbardziej prawdopodobne jest wypożyczenie.

- Teraz rozmawiam na temat przedłużenia kontraktu. Jesteśmy na łączach. Nie ma niestety jeszcze możliwości spotkania się twarzą w twarz, ale rozmawiamy cały czas i wydaje mi się, że w najbliższych tygodniach decyzja będzie podjęta. Ja wiem, że chcę iść grać i prawdopodobnie pójdę - mówi Bułka.

źródło: sportowefakty.wp.pl

Ostatnia aktualizacja: 2020/05/21 07:38

Najnowsze newsy na:

Komentarze

Brak komentarzy

Zaloguj się, aby móc komentować..

Polecamy