Notifications icon

Trzech Polaków blisko Serie A

Oceń wpis: 5.00 / 5 głosów: 1

Nie jest wykluczone, że w kolejnym sezonie w Serie A zagra trzech kolejnych Polaków. Mowa o polskiej trójce z Palermo. W pierwszym meczu barażowym o wejście do Serie A Palermo przed własną publicznością 2:1 pokonało Frosinone Calcio.

W składzie AS Palermo występują Radosław Murawski, Paweł Dawidowicz i Przemysław Szymiński i wszyscy trzej biało-czerwoni pojawili się na boisku we wspomnianym spotkaniu. Murawski i Dawidowicz wybiegli w pierwszym składzie, a Szymiński wszedł z ławki w 76. minucie.

Drużyna Polaków źle rozpoczęła mecz, bo już w 5. minucie gola dla Frosinone strzelił Camillo Ciano. Przed przerwą gospodarze jednak wyrównali za sprawą Antonio La Guminy. W 81. minucie piłkę do własnej bramki skierował Emanuele Terranova. Rewanż zostanie rozegrany w sobotę na stadionie Frosinone Calcio.

źródło: sport.pl

Ostatnia aktualizacja: 2018/06/15 18:37