Typ: DW 3-0

Kurs: 1.56

konradokielce

484 x typer dnia, 38 x typer tygodnia, 4 x typer miesiąca

Witam! W srode mamy kolejne spotkane z Siatkowki w SuperLega ktora chcialbym zatypowac. Dwa dni wstecz tak jak przypuszczalem bez zadnych problemow Lube Cucina Civitanova wygrala w Veronie 3-0 i under 177.5pkt ktory byl mega prezentem od buka wszedl gladko jak w malo , bowiem padlo tylko 139 pkt. Jutro ponownie widze spotkanie ktore mysle warto zagra albo pod handicap -2.5 albo 3-0 Dokladny Wynik w sumie to jest to samo tylko inny zapis. O godzinie 20:30 jako gospodarz hegemon Perugia zagra z Vibo Valentia tutaj wlasnie celuje w 3 sety i szybkie spotkanie po kursie 1.56 w Fortunie. Roznice kursowe nie moga dziwic poniewaz gosci zakonczyli ubiegly niepelny sezon na 3 miejscu z dorobkiem 18W 2P 55:20 , u siebie maja wynik 9W 1P 27:7 . Vibo Valentia zajelo 12 miejsce wyprzedzajac tylko ostatnia Sore z dorobkiem slabym 5W 15P , na wyjezdzie wygrali 2 z 11 spotkan. Gdyby dokonczono sezon czyli rozegrano 4 kolejki kto wie jakby potoczyly sie rywalizacje z Modena i Lube Cucina Civitanova do lidera tracili 2pkt przy takim samej liczbie kolejek , do wicelidera 1pkt majac kolejke mniej na koncie. Z Vibo Valentia wygrali 3-1w i 3-0d. Ogolem z tym rywalem u siebie maja 4 wygrane bez straty seta , 3-1 i porazke 1-3. Teraz kazdy inny wynik niz 3-0 bedzie dla mnie niespodzianka.