Typ: Trzej kierowcy w TOP10 : Max Verstappen, Carlos Sainz i Pierre Gasly

Kurs: 2.4

Partner: Betclic

Mądrydebil

28 x typer dnia, 3 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Kolejne emocje z Formułą 1 już dzisiaj. Coraz bliżej koniec sezonu, ale za nim to, najpierw Grand Prix Portugalii. Za nami treningi i kwalifikacje i można śmiało powiedzieć, że walka o końcowy triumf do samego końca może być bardzo ciekawa. Wczoraj wszystko wskazywało na to, że to Valtteri Bottas będzie zwycięzcą kwalifikacji, a Lewis Hamilton będzie startował z 3 linii, ale w ostatnich sekundach przejechał najlepsze okrążenie. Ten sezon chociaż krótszy, to bardzo emocjonujący. Mój typ na dzisiejszy wyścig też bardzo ciekawy. Polega na tym, że 3 kierowców musi znaleźć się w TOP 10 na koniec wyścigu. Oczywiście musi go ukończyć. Max Verstappen powinien zająć miejsce na podium. Carlos Sainz w kwalifikacjach zajął 7 miejsce i jego utrzymanie, ewentualnie walka z Alexem Albonem o to 6 powinno być jego celem na ten wyścig. Najtrudniejsze zadanie czeka francuskiego kierowcę, czyli Pierre'a Gasly'ego, który zajął 9 miejsce w kwalifikacjach i musi bronić się przed atakami 2 kierowców Renault, którzy kończyli na miejscach 10 i 11. Gasly jednak w ten weekend jechał bardzo dobrze, regularnie mieścił się w TOP 10, więc na punkty dzisiaj na pewno sobie zasłużył. Gram coś takiego na dzisiaj no i zobaczymy w jaki sposób zakończymy ten tydzień. Zapraszam na jutro.