Notifications icon

Jach i Helik zagrali w Pucharze Ligi Angielskiej

Oceń wpis: 5.00 / 5 głosów: 1

We wtorek ruszył Puchar Ligi Angielskiej. Na brytyjskich boiskach mogliśmy zobaczyć między innymi kilku polskich piłkarzy, a wśród nich Jarosława Jacha oraz Michała Helika, który tym samym zadebiutował w swoim klubie.

Jach i Helik zagrali w Pucharze Ligi Angielskiej

foto: pilkanozna.pl

Helik niespełna tydzień temu został pozyskany przez FC Barnsley z Cracovii. Środkowy obrońca rozegrał cały mecz przeciwko Middlesbrough, a jego zespół wygrał 2:0. W kolejnej rundzie drużyna Helika zmierzy się z Chelsea. Spotkanie zaplanowano na wtorek, 22 września.

W następnej rundzie zameldował się również Bartosz Białkowski. Polak strzegł dostępu do bramki Millwall w konfrontacji z czwartoligowym Cheltenham Town, a jego drużyna wygrała pewnie 3:1.

Nieoczekiwanie w składzie Crystal Palace znalazł się Jach. Wydawało się, że po zakończeniu rocznego wypożyczenia do Rakowa Częstochowa obrońca będzie skazany w Anglii na przesiadywanie na ławce bądź trybunach, ale otrzymał szansę gry w rozgrywkach pucharowych.

Wyjazdowy mecz z Bournemouth zakończył się wynikiem bezbramkowym, a o awansie decydowały rzuty karne. Ostatecznie drużyna ze stolicy przegrała konkurs jedenastek, choć Polak trafił do siatki z "wapna", a ogólnie jego występ został oceniony bardzo wysoko.

źródło: pilkanozna.pl

Ostatnia aktualizacja: 2020/09/16 08:27

Najnowsze newsy na:

Komentarze

Brak komentarzy

Zaloguj się, aby móc komentować..

Polecamy