Notifications icon

Spadają szanse na transfer Milika do Juventusu

Oceń wpis: 5.00 / 5 głosów: 1

Wydawało się niemal pewne, że Arkadiusz Milik latem zmieni barwy klubowe i przeniesie się na przykład do Juventusu. Wygląda na to, że reprezentant Polski nie zasili "Starej Damy". Wciąż są rozbieżności między klubami, z kolei prezes Napoli Aurelio De Laurentiis nie odda Polaka do największego rywala w Serie A.

Spadają szanse na transfer Milika do Juventusu

foto: pilkanozna.pl

Przypomnijmy, że Milik ma jeszcze rok kontraktu w Napoli. Oznacza to, że letnie okienko transferowe może być ostatnim, w którym klub na nim zarobi. Od stycznia będzie on bowiem mógł negocjować z innymi zespołami, aby po zakończeniu sezonu 2020/21 zasilić nowy zespół bez kwoty odstępnego.

Milika chce między innymi Juventus. Włodarze "Starej Damy" nie chcą jednak wykładać kwoty 45 mln euro, a więc tyle, ile za napastnika oczekują pod Wezuwiuszem. Napoli mogło jednak przystać na propozycję wymiany na Federico Bernardeschiego, oczywiście z dodatkową gotówką.

Jednak i tutaj pojawił się problem, ponieważ Bernardeschi zawarł umowę z zewnętrzną firmą, a która dotyczy zbycia się praw do swojego wizerunku. W Neapolu uważają, że jest to nie do zaakceptowania, ponieważ w klubie chcieli zarobić na wykorzystaniu wizerunku popularnego we Włoszech zawodnika.

Oprócz Juventusu Milika w ciągu ostatnich miesięcy łączono z takimi klubami jak Tottenham Hotspur czy też Atletico Madryt.

źródło: pilkanozna.pl

Ostatnia aktualizacja: 2020/07/30 09:41

Najnowsze newsy na:

Komentarze

Brak komentarzy

Zaloguj się, aby móc komentować..

Polecamy